Martínková - Tomašovská Marie (Lochenice 1886)
Nad dopisem, signováno a datováno vpravo dole M. Martinková 1915, olej/plátno, 61 x 51 cm, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, zwei Briefmesser mit Münze, Modellnummer: 5029, Wien, um 1955
- Ohrringe
- Künstler 2. Hälfte 19. Jahrhundert
- Zwei "Uchiwa III"-Wandlampen / Wandleuchten, Entwurf Ingo Maurer